Samedino Chihuahua

Od lat zajmujemy się hodowlą psów Chihuahua. Nasze psy idealnie sprawdzą się na wystawy psów, wszystkie mają rodowody i sprawdzonych, przebadanych rodziców.

Jak nazwać psa chihuahua?

Jak nazwać psa chihuahua?

Zastanawiając się, jak nazwać swojego psa rasy chihuahua, weź pod uwagę wielkość tej rasy. Chociaż te małe psy są dość żywiołowe, ich filigranowe kształty i żywiołowe osobowości wystarczą, aby każdy poczuł się jak król. Możesz wybrać krótkie, łatwe do wymówienia imię, takie jak Louie, lub imię dostojne, takie jak Louis. Popularnym imieniem dla chihuahua jest Chihuahua, ale możesz też wybrać imię związane z jego wielkością, takie jak Lola lub Louie.

Wybór imienia dla chihuahua

Wybór imienia dla psa rasy chiuahua może być trudnym zadaniem. Na szczęście istnieje kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci wybrać imię dla psa. Po pierwsze, unikaj imion, które mają negatywne skojarzenia. Zamiast tego wybierz pamiętne, chwytliwe imię, które sprawi radość Tobie i Twojemu psu. Wypróbuj test tylnych drzwi: Jeśli wołasz do swojego chihuahua Gigi, powiedz: Gigi, czas na obiad. Jeśli odpowie Yoda, zostaw to.

Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowe imię dla swojego chihuahua, rozważ nadanie psu imienia związanego z miejscem, które odwiedziłeś, lub z filmem. Możesz znaleźć imiona z Meksyku, który zainspirował rasę Chihuahua. Możesz też wybrać imię pochodzące z mitologii lub historii psa.

Chociaż chihuahua są małe i urocze, potrafią być dość upierdliwe! Imiona takie jak Rex i Thor oznaczają nie tylko duże psy, ale także urocze. Jeśli jednak szukasz czegoś wesołego i ognistego, wybierz imię dla chłopca Chihuahua. Z pewnością się spodoba! Te imiona są od wieków używane przez ludzi na całym świecie.
Imiona dla chihuahua związane z wielkością

Wśród wielu dostępnych imion dla chihuahua są duże i małe. Imiona te odzwierciedlają zarówno wielkość psa, jak i jego wielką osobowość. Chociaż chihuahua jest najmniejszą rasą psów, nadal ma wielką osobowość. Duże i małe imiona są bardziej odpowiednie dla samców chihuahua. Poniżej podajemy kilka propozycji imion dla Twojego Chihuahua:

Przeczytaj:  Ile powinien ważyć chihuahua szczeniak

Rogue: Inspiracją dla tego imienia była potężna postać kobieca z serii „X-Men”. Inne łacińskie imiona to Aella, które oznacza „księżniczkę”. Pixie: Irlandzkie imię Pixie ma w sobie coś z wróżki. Inne popularne imiona dla suczek Chihuahua to Queen i Raven. Niektóre z tych imion wywodzą się ze starożytnej mitologii greckiej i są popularne do dziś.

Angel: Angel Chihuahua jest znany ze swojej anielskiej twarzy i lojalnej osobowości. BAMBI Chihuahua to popularny pies, który preferuje inne psy, np. z miotu pięciorga. Bruiser: Znany z filmu „Legalna blondynka”, ten Chihuahua jest trafnie nazwany na cześć swojej ukochanej gwiazdy, Bruisera.

Podobne